Vyhřívané dečky

 Nemusí jít vždy jen o léčiva, mezi zdravotnické potřeby se často řadí i věci, které bychom do této kategorie na první pohled nezařadili. Co takhle vyhřívané dečky? Ty nám mohou zpříjemnit večer před televizní obrazovkou nebo prostě jen zimní dny, kdy se v našich panelácích netopí zrovna královsky.

Zvláště pokud máte bolavé klouby, je teplo z vyhřívaných deček doslova balzám. Přitom za tuto položku v nákupu nemusíte určitě platit třeba pět tisíc korun, pořizovací cena je opravdu podstatně nižší. Vyhřívaná dečka je přitom pratelná v pračce a vyrábí se z příjemných materiálů - bavlna nebo klasický fleece.

Nemusíte se ani bát vysoké spotřeby elektrické energie, sama se totiž automaticky vypíná po cca třech hodinách (v některých případech i déle, ale rozhodně vám nepoběží zbůhdarma celý den). Můžete si přitom vybrat i z několika nastavitelných teplot a samozřejmě i různých rozměrů. Ochranný systém, který je v každé vyhřívané dečce samozřejmostí, vás ochrání před nebezpečím úrazu elektrickým proudem. Bohužel, v případě vyhřívaných deček je tu i jedna nevýhoda, kterou je poměrně vysoká spotřeba elektrické energie. Odpovídá totiž svítící stowattové žárovce. Ale nedejte pár korun navíc za ten luxus příjemného tepla...

Navštivte také

Doména levne-zdravotnicke-potreby.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 24167 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména levne-zdravotnicke-potreby.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář